Centrum Medyczne PZU Zdrowie w Gdańsku to kolejna placówka oznakowana w ramach rozpoczętego w 2016 roku procesu brandingu sieci własnej PZU Zdrowie. Jest to pierwsza placówka urządzana od podstaw, dzięki czemu mogliśmy w pełni zastosować nasze standardy oznakowania i wystroju. Motywem przewodnim jest herbarium, które nawiązuje do tradycji medycyny i w naturalny sposób ociepla wnętrze, czyniąc je bardziej przytulnym dla pacjentów. Chcemy, aby ten motyw był naszym wizualnym wyróżnikiem. – mówi Julita Czyżewska, prezes PZU Zdrowie SA.

Nowo otwarta placówka specjalizuje się w bezoperacyjnym leczeniu i profilaktyce schorzeń kręgosłupa, takich jak bóle pleców, rwa kulszowa czy dyskopatia, w oparciu  o terapię manualną, fizykoterapię i rehabilitację leczniczą. Dodatkowo w swojej ofercie posiada porady m.in. ginekologa, okulisty, laryngologa i dermatologa, a także usługi poradni psychologicznej oraz diagnostykę laboratoryjną i obrazową.

PZU Zdrowie SA jako operator medyczny Grupy PZU zapewnia w Centrum Medycznym usługi zdrowotne klientom ubezpieczeniowym, abonamentowym, indywidualnym oraz w ramach systemu publicznego. Realizując konsekwentnie strategię akwizycji w obszarze zdrowia chcemy umożliwić naszym pacjentom jak najszerszy dostęp do opieki medycznej. – mówi Julita Czyżewska, prezes PZU Zdowie SA.